فهرست مقالات

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر

آیا مهمانی بزرگی پیش می آید و از آرایش چشم خود راضی نیستید؟ بعضی اوقات ، همه کار انجام می دهید و محصولاتی را از تهیه کننده محصولات آرایش چشم خود خریداری می کنید ، به نظر می رسد که هیچ کاری موثر  نمی باشد. امروز می خواهیم به شما بگوییم که چطور چشمانتان بزرگتر و شبیه به یک شاهزاده خانم دیزنی به نظر برسد. این مراحل را دنبال کنید و تغییراتی را در خودتان ببینید.

پنهان کردن سایه های تاریک

پنهان کردن سایه های تاریک

پنهان کردن سایه های تاریک

اولین قدم شما باید پنهان کردن خستگی هایی باشد که ممکن است در چهره شما نشان دهد. از کانسیلر خوب استفاده کنید که از رنگ پوست تن شما سبک تر باشد. این به پنهان کردن تمام سایه های تیره زیر چشم شما کمک می کند. همچنین می توانید آن را در گوشه های بیرونی و داخلی چشم ها بمالید. این کار نه تنها باعث می شود چشم شما روشن تر به نظر برسد بلکه باعث بزرگتر شدن چشم ها نیز می شود. اما بعد از استفاده از کانسیلر مقداری پودر شفاف استفاده کنید و بگذارید دو تا سه دقیقه بماند. بعد از مدتی آن را با یک برس آرایشی تمیز کنید. این امر به عنوان محو کردن  زیر چشم شما شناخته شده است که از بروز هرگونه لک در طی روز جلوگیری می کند. شما می توانید این کار را بعد از تمام کردن آرایش چشم خود انجام دهید.

خط چشم

خط چشم

خط چشم

اگر می خواهید ظاهری کلاسیک داشته باشید ، می توانید از خط چشم مشکی استفاده کنید ، اگرچه امروزه رنگهای برهنه همه چیزهای دلپذیر هستند. اما هرچه استفاده می کنید ، به یاد داشته باشید که چشمان خود را در خط پایین و خط فوقانی آب کنید. همچنین خط چشم تمیز و تمیز می شود ، مخصوصاً خط پایین که هر ثانیه در روز چشمک می زنیم. بنابراین ، روی یک خط چشم مناسب ضد آب و ضد لک سرمایه گذاری کنید. همچنین می توانید از خط چشم مداد سفید استفاده کنید ، اما خط چشم بژ اثر طبیعی تری دارد.

خرید انواع خط چشم از فروشگاه لیدی مد کالا

از برجسته کردن آن نترسید

از برجسته کردن آن نترسید

از برجسته کردن آن نترسید

هایلایت هم به گونه های چشم و هم چشم های شما زنده می کند. کافی است مقداری روی استخوان ابرو بمالید ، که نه تنها باعث افزایش موهای شما می شود بلکه چشم شما را برجسته تر می کند. همچنین می توانید از آن در گوشه های داخلی چشمان خود و در مرکز پلک خود استفاده کنید تا چشمان شما برجسته شود.

فروش آنوا ریمیل از فروشگاه لیدی مد کالا

مژه های خود را فراموش نکنید

مژه های خود را فراموش نکنید

مژه های خود را فراموش نکنید

نحوه ایجاد مژه های شما ، تأثیر اساسی در ظاهر چشم های بزرگ شما دارد. هر دو مژه فوقانی و تحتانی شما باید به درستی پیچیده شوند. بسیاری از خانم ها از مژه های مصنوعی استفاده می کنند تا چشمانشان بزرگتر به نظر برسد ، اما اگر بیشتر به ظاهر طبیعی توجه کنید ، می توانید فقط مژه های طبیعی خود را مجعد کنید. همچنین موهای پلک پایین خود را نیز فراموش نکنید. این کار بیشتر چشم شما را دراز می کند.

خط چشم بالدار

خط چشم بالدار

خط چشم بالدار

نکته آخر: خط چشم بالدار حتی اگر چشمان کوچک داشته باشید می تواند چشمان شما بزرگتر به نظر برسد. بنابراین ، در صورت تمایل این گزینه را در نظر بگیرید.

خرید انواع خط چشم از فروشگاه لیدی مد کالا

با خرید محصولات خوب از تهیه کننده محصولات آرایش چشم خود این مراحل را دنبال کنید و چشم های پرنسس زیبای دیزنی را خواهید دید.

چه چیزهایی باعث درشت شدن چشم میشود

بهترین شیوه برای درشت کردن چشم‌ها

  1. با یک خط چشم باریک دور تا دور پلک بالا و پایین را تیره کنید.
  2. اما یادتان باشد که درگوشه چشم ۲ خط پلک بالا و پایین به هم نرسند.
  3. اطراف چشم را یعنی پایین پلک بالا و بالای پلک پایین را با سایه تیره‌تر رنگ بزنید.
  4. بالای این سایه تیره‌رنگ را با سایه رنگ روشن‌تر بپوشانید. یادتان باشد سایه‌های چشم را باید از سمت بیرون به سمت گوشه داخلی چشم محو کنید تا رنگ‌ها یکنواخت شود.
  5. حالا نوبت ریمل است که نقش ویژه‌ای در درشت جلوه دادن چشم‌ها دارد؛ ریملی که کمی مژه‌ها را فر کند می‌تواند چشم را درشت‌تر نشان دهد.
  6. در نهایت نوبت ابروهاست، با رنگی ملایم و با ضربات آهسته و کوتاه ابرو را پر کنید.

۱. مژه‌های‌تان را فر کنید

یکی از ساد‌ه‌ترین راه‌ها برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها، فر کردن مژه‌ها به‌وسیله فرمژه است. حتما قبل از استفاده از ریمل، مژه‌هایتان را فر کنید و اگر فراموش کردید، حتما اجازه دهید ریملتان کاملا خشک شود و سپس از فرمژه استفاده کنید.

۱. مژه‌های‌تان را فر کنید

۲. مصنوعی استفاده کنید

اگر قصد دارید در یک مراسم کاملا رسمی و بزرگ شرکت کنید می‌توانید از مژه مصنوعی استفاده کنید. بیشتر بازیگران و خوانندگان خانم برای شرکت در مراسم رسمی از مژه‌های مصنوعی استفاده می‌کنند. اگر روش استفاده از مژه‌های مصنوعی را به‌خوبی بلد باشید، چشم‌های شما بسیار زیبا و کاملا طبیعی به نظر می‌رسند.

۳. به مژه‌های پایین هم ریمل بزنید

بسیاری از متخصصان گریم معتقدند استفاده از ریمل در مژه‌های پایین چشم باعث می‌شود چشم‌ها بزرگ‌تر به نظر برسد. البته نکته مهم این است که چطور به مژه‌های پایین ریمل بزنید؟ اول مژه‌های پلک بالایی را ریمل بزنید بعد بدون اینکه فرچه ریمل را دوباره داخل ظرف ریمل وارد کنید، مژه‌های پایین را هم ریمل بزنید. فرچه ریمل‌تان را عمودی نگه دارید و روی مژه‌های پلک پایین‌تان عقب و جلو ببرید.

۳. به مژه‌های پایین هم ریمل بزنید

۴. خط چشم سفید استفاده کنید

یک روش دیگر برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها استفاده از خط چشم سفید است. داخل پلک پایین‌تان را با مداد سفید خط بکشید. حتما از یک مداد نرم استفاده کنید تا پلک‌تان آسیب نبیند. برای اینکه داخل چشم‌تان روشن‌تر شود می‌توانید در قسمت گوشه پلک‌تان هم از این مداد استفاده کنید.

۵. ابروهای‌تان را تمیز و مرتب نگه دارید

برای اینکه چشمان‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد باید به ابروهای‌تان هم توجه کنید. اگر ابروهای‌تان یک قوس خفیف داشته باشد چشمان‌تان بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

چگونگی زدن سایه می‌تواند چشمان‌تان را بزرگ‌تر، کوچک‌تر، با فاصله زیاد یا با فاصله کم جلوه دهد. راز کار در این است که سایه چشم‌تان را باید طوری پخش کنید که نگاه شما جلب توجه کند، نه سایه چشم‌تان. هرگز فراموش نکنید که قبل از آرایش، پلک‌های خود را آماده کنید؛ درست مانند موقعی که صورت‌تان را با کرم پودر برای آرایش آماده می‌کنید.

به روشی طبیعی پلک را بالا بکشید

یک خط چشم باریک مدل چشم‌ها را بهتر نشان می‌دهد و کاری می‌کند که صورت بشاش‌تر و هوشیارتر به نظر برسد، اما اگر پلک انعطاف‌پذیری خود را از دست داده باشد و حالت افتاده داشته باشد، خط چشم کشیدن کمی مشکل می‌شود یا حتی اگر بلد نباشید ممکن است پلک بدتر از آنچه هست جلوه کند، اما با کمی تکنیک می‌توانید هم حالت چشم‌ها را بهتر نشان دهید و هم افتادگی را بپوشانید.

۱. در این مرحله باید بیشتر از نوک انگشت‌تان استفاده کنید و با آن سایه پایه را روی پلک بمالید، یعنی روشن‌ترین رنگ را روی کل پلک (از خط مژه تا ابرو) بکشید. این سایه روشن رنگ پایه آرایش چشم شما خواهد بود، درست مانند کرم‌پودر که رنگ پایه آرایش صورت‌تان است. این سایه چربی‌ها را به خود جذب می‌کند، کمی چروک‌ها را پر کرده و سطحی صاف‌تر و هموارتر برای مداد وخط چشم مهیا می‌کند. همچنین با این کار خط نیز خود را بهتر نشان می‌دهد.

۲. توصیه می‌کنیم سراغ مداد چشم ضد آب بروید؛ مداد چشمی نرم با کمی حالت ژله‌ای که از پایداری خوبی برخوردار باشد. بهتر است فرمول این مواد به گونه‌ای باشد که خیلی زود و به راحتی خشک شود تا به راحتی پخش نشود و تمام پشت چشم را سیاه نکند. پلک را محکم به سمت گیجگاه بکشید و خط چشم را از گوشه خارجی چشم به سمت داخل روی پلک بالا نزدیک خط مژه بکشید. هرقدر این خط بیشتر وی خط مژه‌ها باشد، حالت چشم طبیعی‌تر می‌شود. اگر خط چشم را خوب بکشید بعد از رها کردن پلک هیچ نقطه خالی نباید در این بخش وجود داشته باشد.

۳. حالا باید از یک مداد چشم نسبتا ضخیم استفاده کنید (از کانسیلر هم می‌توانید استفاده کنید)؛ از مدادی کم‌رنگ استفاده کنید و سعی کنید دقیقا بالای خطی که در مرحله پیش روی خط مژه‌ها به وجود آوردید، خطی بکشید. این کار تمام ناهمواری‌ها یا نامنظمی‌های خط چشم را پنهان می‌کند. علاوه بر این‌ها این خط کم‌رنگ کمی هم به پلک‌ها حجم می‌دهد تا افتادگی پلک کمتر جلوه کند. البته یادآوری کنیم اگر این خط چشم ضدآب باشد، بیشتر حفظ می‌شود و حالت چشم پایداری بیشتری می‌یابد.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

چگونه می توان مژه ها را فر کنید


چگونه می توان مژه ها را فر کنید   

فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون قرار دارد. فر را با دقت روی مژه ها ببندید و به آرامی و با یک دستگیره نرم و ضربان فشار دهید. ادامه مطلب

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

  

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی


مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی   

آیا تا به حال ساعت ها در جلوی آینه سعی کرده اید مژه های مصنوعی نصب کنید ، طوری آنها رابچسبانید که از زاویه های مختلف بیرون بیایند و یا بدتر از آن ، بعد از چند ساعت کاملاً از بین بروند؟ ادامه مطلب

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید

 

   محصولات مشابه