فهرست مقالات

4 راه برای مراقبت از پوست خود در هنگام 30 سالگی

هرچه سن شما بیشتر میشود مراقبت از پوست شما ضروری تر است. دهه 30 یکی از مهمترین دهه های سن شما هست. این زمانی است که شما نمی توانید به همان اندازه که قبلاً در گذشته بی نیاز بودید، بی احتیاط باشید ، اما هنوز پوست درخشان دارید و این همان زمانی است که اولین علائم پیری قبل از ورود به دهه 40 شروع می شود. همانطور که تهیه کننده محصولات آرایشی شما نیز به شما خواهد گفت که انتخاب هر چه بیشتر لوازم آرایشی شما با دقت بسیار مهم است ، همان کاری است که شما برای مراقبت از پوست خود انجام می دهید.

CTM را به طور منظم دنبال کنید

CTM را به طور منظم دنبال کنید

از روال CTM صرف نظر نکنید ، به خصوص اکنون که در دهه 30 هستید. پاک کردن ، تسکین دهنده و مرطوب کننده باید هر روز یا صبح هنگام بیدار شدن از خواب یا هنگام شب به خانه انجام شود. این روال باید برای تمیز کردن دانه های انباشته شده و خاک بر روی پوست شما انجام شود. علاوه بر این ، این روال مطمئنا به سالم نگه داشتن پوست و ظاهری تازه کمک می کند.

بدون در نظر گرفتن پیش بینی هوا از ضد آفتاب استفاده کنید

بدون در نظر گرفتن پیش بینی هوا از ضد آفتاب استفاده کنید

بدون در نظر گرفتن پیش بینی هوا از ضد آفتاب استفاده کنید

حداکثر 90 درصد پرتوهای UV حتی در یک روز غیر آفتابی می توانند از میان ابرها عبور کنند. با زدن کرم ضد آفتاب با طیف گسترده ای از تشعشعات مقابله کنید و درصد بالاتر از پوست خود محافظت کنید. در غیر این صورت ، لکه های سنی بیشتری ، خطوط ریز و چین و چروک ایجاد می کند. همچنین ، اکثر افراد ، مگر اینکه در ساحل باشند ، تمایل به استفاده از ضد آفتاب را در جاهای دیگر به جز صورت خود فراموش نمی کنند. اما مناطقی مانند گردن و دستان خود را فراموش نکنید زیرا در معرض اشعه های مضر نیز قرار دارند. می توانید از کرم CC با پوشش کامل  استفاده کنید زیرا آنها کار بسیار خوبی از ضد آفتاب را انجام می دهند.

مراحل مراقبت از پوست ضد پیری را دنبال کنید

مراحل مراقبت از پوست ضد پیری را دنبال کنید

مراحل مراقبت از پوست ضد پیری را دنبال کنید

خرید انواع کرم ضد پیری

 

همانطور که قبلاً گفتیم ، شما باید نسبت به آنچه که در دهه 20 خود بودید ، به همان اندازه مراقب پوست خود باشید ، به خصوص اگر به اواخر دهه 30 خود رسیده باشید. این زمانی است که پوست شما بتدریج پیر می شود. بنابراین ، اگر شما شروع به استفاده از محصولات ضد پیری نمی کنید ، اکنون در دهه 40 خود بدتر خواهید شد. برای محافظت از پوست ، محصولاتی را با عناصر نیروگاهی مانند ویتامین C ، عصاره چای ، رتینول و پپتیدها انتخاب کنید. همچنین ظاهر شما را نرم می کند و پوست شما را محکم و محکم نگه می دارد.

مراقب چشمان خود باشید

مراقب چشمان خود باشید

مراقب چشمان خود باشید

چشم شما ظریف ترین قسمت صورت شما است ، بنابراین ، به طور معمول ، اولین کسی خواهد بود که خطوط ریز ایجاد می کند. کرم چشم با ترکیباتی مانند گلیسیرین یا Niacinamide که به عنوان ویتامین B3 نیز شناخته می شود ، از جلوگیری از شکل گیری خطوط و به حداقل رساندن دایره های تاریک و پف کردن کمک می کند.

بنابراین ، تمام این محصولات آرایشی را از تهیه کننده خود فراهم کنید و از امروز از آنها استفاده کنید. 

اصول زيبايي و مراقبت از پوست بعد از 30 سالگی

شاید از رسیدن به سن سی سالگی هیجان زده نشده باشید، اما چند نکته در مورد زیبایی و پوست هست که از این باید به فکرش باشید. درحقیقت با رسیدن به این سن نگرانی های شما در مورد جوش ها از بین خواهد رفت...

شاید از رسیدن به سن سی سالگی هیجان زده نشده باشید، اما چند نکته در مورد زیبایی و پوست هست که از این باید به فکرش باشید. درحقیقت با رسیدن به این سن نگرانی های شما در مورد جوش ها از بین خواهد رفت…

اصول زيبايي و مراقبت از پوست بعد از 30 سالگی

سلامت پوست

بهترین مراقبت های پوستی بعد از سن سی سالگی

شاید از رسیدن به سن سی سالگی هیجان زده نشده باشید، اما چند نکته در مورد زیبایی و پوست هست که از این باید به فکرش باشید. درحقیقت با رسیدن به این سن نگرانی های شما در مورد جوش ها از بین خواهد رفت. از طرفی شما به بلوغ فکری رسیده اید و چون دیگر کمتر به مهمانی های شبانه می روید و شب زنده داری می کنید، احتمالا پف های زیر چشم تان زیاد ماندگار نخواهد بود. اما خانم ها در سن سی سالگی باید بیشتر مراقب مرطوب ماندن پوستشان باشند و از استرس دوری کنند؛ در این صورت تاثیر مثبت اینها را روی پوست خود خواهند دید.

اگرچه شما هنوز تا مسن شدن فاصله زیادی دارید، چند مورد هست که باید بعد از وارد شدن به دهه جدید زندگی رعایت کنید. همان طوری که بعد از سن ۳۵ سالگی هنگام پوشیدن شلوارک های کوتاه احساس راحتی نمی کنید، باید در مورد آرایش کردن مطابق سن خود نیز به فکر باشید. پوست صورت شما مانند بدنتان در حال تغییر است.

مراقبت های پوستی برای زنان در دهه سی زندگی

بعد از سن سی سالگی نور آفتاب فرصت این را خواهد داشت تا خرابی های خود را روی پوستتان نشان دهد. احتمالا متوجه شده اید که خطوط پوستی یا نقطه های تیره روی پوستتان بیشتر و مشخص تر شده اند. اگر تابحال هیچ مراقبت پوستی نداشتید باید بدانید که استفاده از محصولات ضد پیری و یک کرم چشم روزانه برای جلوگیری از خرابی های بیشتر پوستی واجب است. پوست اطراف چشم عادی ترین قسمت صورت در زنان است که بعد از سن سی سالگی علائم بالا رفتن سن مشخص می شود، حتما به پوست این قسمت توجه کافی داشته باشید. درغیر این صورت در چهل سالگی چین و چروک زیادی خواهید داشت.

مدل های آرایش و لوازم آرایش مناسب سی ساله ها

وقتی لوازم آرایش می خرید، خیلی مهم است که به جز پیدا کردن لوازم آرایش و فکر کردن به ظاهری که می خواهد داشته باشید، به فکر محافظت از پوست و تغذیه کردن آن نیز باشید. وقتی می خواهید کرم پودر بخرید، مارکی را انتخاب کنید که دارای SPF نیز باشد تا وقتی ضد آفتاب نمی زنید هم به طور طبیعی در برابر آفتاب محافظت شوید. همچنین کرم ضد آفتاب را به قسمتی از گردن و دستها که نور خورشید به آن می خورد بزنید.

 

از آنجایی که در این سن پوست شما ممکن است شادابی و درخشش سابق خود را از دست داده باشد، پس یک کرم پودر روشن که به پوستتان درخشش طبیعی بدهد را انتخاب کنید. همچنین می توانید از پن کیک رنگ روشن و یا کانسیلر برای تاثیر بیشتر استفاده کنید. به آرامی پن کیک را به صورت رفت و برگشت روی پیشانی و گونه ها بزنید. اما حواستان باشد در زدن پن کیک زیاده روی نکنید، وگرنه انگار یک کپه گرد و غبار روی صورتتان نشسته است. همیشه روشن کننده را قبل از رژگونه بزنید.

در ده سی شما باید با فهم و درک رژگونه بزنید. اگر کمی پوستتان خشک شده است یک رژگونه حاوی نرم کننده می تواند کمک دهنده باشد. به آرامی فرچه را روی گونه ها بزنید تا به گونه های خود درخشش و قرمزی طبیعی بدهید مثل زمانی که مدتی دویده اید.

وقتی به سن سی سالگی می رسید، لزوما در اطراف لب خود چین و چروک ندارید. اما شاید احساس کنید لب هایتان برجستگی سابق را ندارد و باریک تر شده است. اگر با این موضوع مشکل دارید می توانید رژلب و خط لبی استفاده کنید که به صورت طبیعی قابلیت برجسته کردن لب را دارد. اکثر برندها چنین رژلب هایی را دارند و با آنها می توانید لب هایی برجسته تر داشته باشید. رنگ های توصیه شده برای سن شما رنگ های روشن تر با قابلیت پوشانندگی بیشتر است. بیشتر به دنبال رنگ کمرنگ و جنس نرم یا رژ مایع های خیلی روشن باشید تا ظاهر مدرن و شیک خود را حفظ کنید.

برای آرایش چشم در طول روز از رنگ های خنثی استفاده کنید. مگر اینکه بخواهید کمی ریسک کنید، با این حال باز هم از رنگ های تند و شبرنگ و سایه هایی که در مجله های مد می بینید استفاده نکنید. فراموش نکنید که برای قسمت های روشن سایه خوب است از رنگ های سرد استفاده کنید، با این کار چین و چروک و خطوط دور چشم را می پوشانید. پس رنگ های سایه چشم با رنگ سرد را به حداقل برسانید و فقط در نواحی که می خواهید روشن تر کنید استفاده کنید. برای یک خانم در دهه سی خیلی مهم است که همیشه ابروهایی مرتب کمانی که زیاد باریک نباشد داشته باشد.

مراقبت پوست بعد از 35 سالگی

مراقبت پوست بعد از 35 سالگی

با بالارفتن سن، پوست افت میکنه و کم کم خطوط روی چهره شکل میگیرن. علاوه بر این، عوامل محیطی مثل اشعه UV خورشید و یا آلودگی هوا هم میتونه باعث پیری پوست بشه. ما نمیتونیم جلوی همه این عوامل رو بگیریم، اما میتونیم با تقویت پوست از شدت اونها کم کنیم.

همه پوست ها در درجه اول به رطوبت رسان احتیاج دارن و لازمه در هر سنی برای حفظ سلامت پوستمون از یه مرطوب کننده مناسب استفاده کنیم.

بهترین کرم های آبرسان روزانه برای سن 35 سالگی و بعد از اون، کرم هایی هستن که حاوی آنتی اکسیدان باشن تا از پوست در برابر رادیکال های آزاد و آسیب های محیطی دیگه مراقبت کنن. این کرمها باید دارای ترکیبات ضد پیری هم باشن تا بتونن جلوی روند پیری پوست رو بگیرن. به دلیل کاهش کلاژن سازی طبیعی بدن در این سن، خیلی مهمه که این کرم ها محرک کلاژن سازی هم باشن و انرژی جوانی رو به پوست ما برگردونن.

کرم رطوبت رسان روز شبه بوتاکس  (B-Like System)

این کرم پوست رو هیدراته میکنه و باعث بهبود و پیشگیری از چروک پوست میشه. این محصول غنی از آنتی اکسیدانه و از پوست در برابر عوامل مخرب طبیعی در طول روز محافظت میکنه و با مکانیسم مواد فعال ویژه خودش باعث نرم و باز شدن خطوط و ریلکس شدن عضلات و ماهیچه های پوست میشه و علاوه بر کاهش خطوط و چین و چروک ها از ایجاد خطوط جدید هم پیشگیری میکنه و باعث شادابی و حفظ جوانی پوست میشه.

چه مواد فعالی داره؟

ویتامین E(آنتی اکسیدان قوی)، جلبک دریایی (جوان کننده، رطوبت رسان)، ریشه کاسنی (حفظ جوانی و درخشش پوست، محرک کلاژن سازی)

  مطالب آموزشی مرتبط

  

فواید کلاژن: تاثیر آن در جوان سازی بدن


فواید کلاژن: تاثیر آن در جوان سازی بدن   

این پروتئین فراوان در بدن ما است که سیستم اسکلتی عضلانی و تمام بافت همبند را تشکیل می دهد. کارشناسان اغلب از آن به عنوان چشمه جوانی یاد می کنند. با افزایش سن ، توانایی بدن برای ساخت کلاژن شروع به کند شدن می کند. در نتیجه ، پوست ، مو ، تاندون ها ، غضروف ، استخوان ها ، مفاصل ، اندام و روده ها شروع به از دست دادن ساختار خود می کنند و این باعث علائمی از پیری و سلامتی ضعیف می شود. ادامه مطلب

فواید کلاژن: تاثیر آن در جوان سازی بدن

  

تاثیر طب سوزنی و طب سنتی چینی در کاهش علائم پیری


تاثیر طب سوزنی و طب سنتی چینی در کاهش علائم پیری   

طب سوزنی و طب سنتی چینی (TCM) می تواند یک روش ایمن ، مؤثر ، طبیعی و عاری از دارو برای کاهش علائم پیری فراهم کند. جوان سازی صورت در TCM سابقه ای طولانی دارد و هزاران سال پیش در بین همسران چینی ها محبوب بود. در ده سال گذشته با توجه به چهره های مشهوری همچون جنیفر آنیستون ، آنجلینا جولی ، شان کانری و مادونا از این مزیت ها علاقه وافری در این کشور افزایش یافته است. ادامه مطلب

تاثیر طب سوزنی و طب سنتی چینی در کاهش علائم پیری

5 نکته اصلی که برای پوست صورت شما لازم است تا چهره شاداب تری داشته باشین

کار های ضروری مراقبت از پوست که حتی برای روزهایی که خیلی احساس تنبلی می کنید

5 علت که چرا استفاده هر روز از سرم صورت برای شما مفید خواهد بود

تفاوت بین آرایش مات و مرطوب را بدانید

4 راه برای مراقبت از پوست خود در سن 40 سالگی به بالا

4 راه آسان برای مراقبت از پوست خود در فصل زمستان

چه کار های لازم است تا در طول شب برای محافظت از پوستتان انجام دهید

بهترین فروشگاه های محصولات آرایشی در ایران

مراقبت از پوست با محصولات زیبایی ارگانیک

5 راه برای مراقبت از پوست خود هنگام 20 سالگی

باید به طور منظم از پوست خود محافظت کنید

 

   محصولات مشابه