فهرست مقالات

روال ساده آرایش برای شب در کنار دوستان

در زندگی بسیار شلوغ ما ، گاهی اوقات حتی  وقت لازم برای انجام آرایش را نداریم. امروزه اکثر افراد دوست دارند چیزهای ساده را حفظ کنند. از این گذشته ، نگاه طبیعی بزرگترین روند در حال حاضر است. بنابراین ، در اینجا نکاتی توسط تهیه کننده لوازم آرایشی  لیدی مد کالا برای شما ارائه شده است که به شما کمک می کند آرایش خود را ساده و در عین حال جسورانه برای شبانه روز خود نگه دارید.

آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

Choose Your Makeup Wisely
آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

اول از همه ، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع لباسی را می پوشید. شما باید بر این اساس آرایش خود را انتخاب کنید. درمورد این نیست که شما باید آرایش خود را ساده یا سنگین نگه دارید ، بلکه در مورد سبک یا جسورانه است. این بستگی به مناسبت و نوع افرادی دارد که می خواهید شب را با آنها بگذرانید. می تواند آرایش ساده یا جسورانه باشد.

از یک شروع کننده خوب برای آرایش استفاده کنید

Make It Last

از آنجا که زمان جشن است ، شما ممکن است بخواهید با آرایش بیرون بروید. تهیه کننده لوازم آرایش شما می تواند در این زمینه کمکتان کند. به خصوص اگر در حال مهمانی هستید ، این به معنای جلسات سرگرم کننده ، رقصیدن و سرگرمی های شبانه است. برای اینکه آرایش خود را در تمام طول شب حفظ کنید و اجازه ندهید که آرایشتان به هم بخورد ، به یک آغازگر خوب چهره نیاز دارید که به ایجاد یک بافت صاف کمک می کند و همچنین زمان ماندگاری آرایش شما را به حداکثر می رساند. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم که با آن شروع کنید.

صورت بی عیب و نقص

Flawless Face
صورت بی عیب و نقص

چهره بی عیب و نقص را با حداقل مقدار آرایش به دست آورید. پس از آغازگر همیشه پایه و اساس می آید. مقدار کمی مصرف کنید و آن را به صورت یکنواخت در سراسر صورت خود پخش کنید. این به شما کمک می کند تا هر لکه و لایه ناقصی از پوست را پنهان کنید ، به این ترتیب پایه بی عیب و نقصی به شما می دهد.

بعضی نقات را برجسته تر نشان دهید

Show Some Hide Some

یکی از اصلی ترین ویژگی های انجام آرایش ساده اما جسورانه ، انتخاب بهترین ویژگی و برجسته سازی آن است. این می تواند لب یا چشم شما باشد که ممکن است شما بخواهید برجسته کنید. بقیه ویژگی ها را باید کمی کمتر برجسته کنید. می توانید از رژ لب ماتیا میدا به رنگ جسورانه استفاده کنید و یا می توانید برای چشم ها از رنگ دودی استفاده کنید. همچنین ، مطمئن شوید که محلی را که می خواهید عصر خود را در آن بگذرانید ، می دانید. اگر یک باشگاه است چشم شما را برجسته کنید و اگر یک رستوران است با لب های جسورانه بروید.

آن درخشش را بدست آور

Get That Glow

وقتی آرایشتان تمام شد آخرین کاری که باید انجام شود این است که کمی درخشش به چهره خود وارد کنید. این بیشتر آرایش ساده شما را برجسته می کند. وقتی درخشش طبیعی ندارید همیشه می توانید آن درخشش را ایجاد کنید. فقط در مناطق مناسب  از صورتتان مقداری از هایلایت پودر بمالید. بیشتر آنها را روی گونه ها و کمان Cupid خود بمالید. این حالت ظاهری کاملاً متفاوت به چهره شما می بخشد.

این تنها کاری است که شما باید انجام دهید. ما می گفتیم این روال آرایش نمی تواند ساده تر از این باشد. تمام آنچه شما نیاز دارید محصولات مناسبی از تهیه کننده لوازم آرایش لیدی مد کالا شماست و دفعه بعد که بیرون می آیید ، همه افراد را از شما دور می کند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

آرایش برای روز و شب های بهار


آرایش برای روز و شب های بهار   

آرایش روز و شب بهاری: با استفاده از رنگهای تازه و درخشان به عنوان نقطه پرش ، ما دو ظاهر زیبا ایجاد کردیم - یک نگاه روز آسان ، و دیگری نسخه پیشرفته تر که مناسب برای شب های بهاری است. ادامه مطلب

آرایش برای روز و شب های بهار

  

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد


چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد   

آیا راه (های) مناسبی برای استفاده از عطر خود می دانید؟ چگونه از آن استفاده کنیم تا بتوانید در تمام طول روز از رایحه آن لذت ببرید؟ معلوم است که بیشتر مردم با گوش دادن به افسانه های منسوخ (و اشتباه) ، آنها از اثر و قدرت آن استفاده نمی کنند. ادامه مطلب

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

5 نوع آرایش شما می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید

5 نکته برای به دست آوردن درخشش طبیعی به پوست شما در هر روز صبح

چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید

چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد

نکاتی درباره نحوه انتخاب آرایش و محصولات آرایشی مناسب

5 محصول آرایشی صورت که باید برای هر مناسبتی داشته باشید

پوست درخشان با محصولات آرایش صورت در کشور ایران

 

   محصولات مشابه