فروشگاه لیدی مد
فروشگاه
جستجو :

گیفت ست

گیفت ست چیست؟ گیفت یا هدیه در فرهنگنامه‌ی آکسفورد به معنی چیزی که برای قدردانی تقدیم شخصی خاص می‌شود شرح داده شده‌است. در واقع این هدیه بدون انتظار بازگشت چیزی در عوض آن تقدیم طرف مقابل می‌شود. به طور کلی این اصطلاح را میتوان به هرچیزی که به دیگران پیشکش می‌شود تا دیگران ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: گیفت ست

گیفت ست چیست؟

گیفت یا هدیه در فرهنگنامه‌ی آکسفورد به معنی چیزی که برای قدردانی تقدیم شخصی خاص می‌شود شرح داده شده‌است. در واقع این هدیه بدون انتظار بازگشت چیزی در عوض آن تقدیم طرف مقابل می‌شود. به طور کلی این اصطلاح را میتوان به هرچیزی که به دیگران پیشکش می‌شود تا دیگران خوشحالتر و یا کمتر ناراحت شوند و یا به طور خاصتر می تواند برای طلب بخشش و یا مهربانی پیشکش شود. گیفت ها به طور کلی بیشتر در مراسماتی مثل تولدها، اعیاد و یا تعطیلات تقدیم می‌شوند.

معمولا بیشتر کمپانی های عطر و ادکلن (خصوصا کمپانی های با تولیدات لوکس) با ارائه یک بسته بندی خاص اقدام به توزیع بسته هایی با نام گیفت ست در بازار عطر و ادکلن می نمایند. همانطور که از اسم آن نیز پیداست این تولیدات با هدف تقدیم کادو به شخص و یا اشخاص خاص طراحی و روانه بازار شده اند.

نکات زیر در مورد گیفت ست ها دارای اهمیت می باشند:

  1. گیفت ست ها معمولا حاوی سایزهای مختلف از یک عطر می باشند.

  2. گیفت ست ها معمولا شامل سایر محصولات آن برند مانند لوسیون، کرم، افتر شیو و... می باشند.

  3. کیفیت عطر ست ها با عطر تنهای آن برند، جز در بسته بندی تفاوت ندارند.

  4. گیفت ست ها عموما مردانه یا زنانه می باشند و کیفت ست های حاوی هردو جنس عطر بیشتر مخصوص عروس و دامادها می باشند.

  5. گیفت ست ها عموما قیمت بالایی نسبت به عطر خالی دارند.

گیفت ست عطر:

گیفت ست عطر یا همان ست های هدیه ی عطر بسته بندی های خاص ادکلن ها برای هدیه هستند. معمولاً گیفت ست های زنانه علاوه بر عطر شامل لوسیون بدن، شامپو عطری بدن و یا لوازم جانبی همچون جاسوئیچی و کیف هستند. ست عطر های مردانه هم معمولاً علاوه بر عطر و ادکلن، افتر شیو و شامپو بدن عطری دارند. گاهی هم همراه کیف، جاسوئیچی، دئودورانت بیا مام ارائه می شود.

 
عطر و ادوکلن - عطر و ادکلن مردانه - فروشگاه عطر و ادکلن - عطر و ادکلن زنانه - عطر و ادکلن در دیجی کالا - عطر و ادکلن ایرانی - عطر و ادکلن اصل - عطر و ادکلن ارزان - عطر و ادکلن لالیک - خرید عطر و ادکلن - قیمت عطر و ادکلن -
لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه بازی و سرگرمی    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی