فروشگاه لیدی مد
فروشگاه
جستجو :

آرایشی چشم و ابرو

بهترین آرایش برای ابرو کدام است؟ داشتن ابروهای پر به جوان‌تر به نظر رسیدن چهره کمک بسیار زیادی می‌کند، اما در برخی از خانم ها به دلایل مختلف این ویژگی وجود ندارد. اگر شما نیز دارای ابروهای کم پشت و نازک هستید، اصلا نگران نباشید، چرا که با انجام روش‌های اصولی ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: آرایشی چشم و ابرو

بهترین آرایش برای ابرو کدام است؟

داشتن ابروهای پر به جوان‌تر به نظر رسیدن چهره کمک بسیار زیادی می‌کند، اما در برخی از خانم ها به دلایل مختلف این ویژگی وجود ندارد. اگر شما نیز دارای ابروهای کم پشت و نازک هستید، اصلا نگران نباشید، چرا که با انجام روش‌های اصولی آرایشی می‌توانید به طور طبیعی ابروهایتان را پهن و پرپشت نشان دهید. دقت داشته باشید که اگر میخواهید ابروهای طبیعی داشته باشید، باید حتما برای رسم آن وقت بگذارید و با دقت و تمرین در هر بار بهتر از قبل شوید. البته این موضوع را باید بدانید که ابروهای پر هم باید با توجه به فرم صورت شما، مدلشان متفاوت باشد. در زیر چند نمونه از مدل های صورت و ابروهای مناسب با آن را برایتان آورده ایم:

 • ابروی مناسب برای صورت‌های کشیده: به افرادی که صورت کشیده‌ای دارند توصیه می‌شود که ابرویی را انتخاب کنند که زاویه ای نداشته باشد، این افراد باید ابروهای خود را به گونه‌ای درست کنند که باعث کشیده‌تر شدن صورت آن‌ها نشود و این عمل تنها با داشتن یک ابروی بدون زاویه عملی است.
 • ابروی مناسب صورت‌های مربعی و زاویه‌دار: صورت‌های زاویه‌دار بهتر است مدل ابرویی که کمی قوس دارد را انتخاب کنند تا زاویه صورتشان را بهتر و زیباتر نشان دهد و آن‌ها را ملایم‌تر کند.
 • ابروی مناسب صورت‌های الماسی: صورت‌های المالی هم همانند صورت‌های زاویه‌دار هستند و برای ملایم کردن زاویه‌ها بهتر است ابروهای خود را کمی قوس دهند.
 • ابروی مناسب صورت‌های قلبی: ابروهای ضخیم و با زاویه ملایم، برای این افراد بهترین و ایده آل ترین گزینه هستند.
 • ابروی مناسب صورت‌های گرد: این افراد باید ابروهایشان را با هلال و قوس طبیعی بیآرایند.
 • ابروی مناسب صورت‌های بیضی: ابروهای با قوس ملایم بهترین گزینه برای این افراد است. صورت‌های بیضی، صورت‌های استاندارد هستند.

بهترین آرایش چشم کدام است؟

حال که مدل ابروها انتخاب شد، نوبت به آرایش چشم می‌رسد. آرایش چشم باید به گونه‌ای باشد که عیوب چشم را بر طرف کند. به عنوان مثال چشم‌های ریز را درشت کند و یا چشم‌های گرد را کشیده کند و …  در ادامه به شما خواهیم گفت که با توجه به نوع چشم‌هایتان چه نوع آرایشی را باید انتخاب کنید.

 • آرایش مناسب چشمان درشت: افرادی که چشم‌های درشتی دارند، بهتر است از سایه‌هایی که تیره هستند، استفاده کنند تا چشم‌هایشان زیباتر نشان داده شود.
 • آرایش مناسب چشمان ریز: افرادی که چشم‌های ریزی دارند، بر عکس چشم درشت‌ها، باید از سایه‌های روشن و براق استفاده کنند. این دسته از افراد برای استفاده از خط چشم باید آن را به سمت بالا رسم کنند.
 • آرایش مناسب چشمان گرد: چشم‌های گرد معمولا دنباله ای ندارند و برای زیباتر نشان دادن آن‌ها باید قسمت انتهایی آن را با استفاده از یک سایه تیره به صورت کشیده در آورد. این عمل باعث کشیده‌تر نشان داده شدن چشم‌ها می‌شود و از گردی آن می‌کاهد. به این گونه از افراد توصیه می‌شود که خط چشم نازک و بلندی نیز رسم نمایند. در آخر نیز برای استفاده از ریمل بهتر است مژه‌ها را به بیرون ریمل بزنند.
 • آرایش مناسب چشمان پف دار: افرادی که چشم‌هایشان پف دارد، باید سایه را به صورت چند رنگ بزنند. بهتر است از نزدیک مژه شروع کنند و ابتدا سایه تیره زده و هر چه به بالاتر و به سمت ابرو می‌روند، از سایه روشن‌تر استفاده کنند.
 • آرایش مناسب چشمان کشیده: به این افراد توصیه می‌شود که از یک خط چشم نازک و بدون دنباله استفاده کنند. افراد دارای چشمان کشیده بهتر است مژه‌هایشان را به سمت بالا ریمل بزنند تا کشیدگی چشم ها بیش از اندازه نشود.

خرید انواع ریمل، خط چشم، سایه

چشم به عنوان مهم‌ترین کانون توجه در ظاهر هر فرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین با استفاده صحیح از لوازم آرایش مناسب می‌توان زیبایی آنها را دو چندان کرد. به همین جهت است که انواع تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی اقدام به تولید طیف گسترده‌ای از لوازم آرایش چشم مانند ریمل، خط چشم، سایه چشم، مداد ابرو، پاک کننده آرایش چشم و ... می‌کنند. نکته مهمی که در استفاده از این محصولات باید مورد توجه قرار بگیرند، تماس مستقیم آنها با پوست حساس دور چشم و گاها خود بافت چشم است. به این ترتیب در خرید انواع محصولات آرایش چشم، توجه به اصالت محصول و تولید آنها توسط برندهای معتبر باید مورد توجه قرار بگیرند.

فروشگاه اینترنتی لیدی مد کالا مد نیز با تهیه انواع لوازم آرایشی امکان مشاهده، اطلاع از ویژگی‌ها و خرید مطمئن و آسان آنها را برای شما فراهم کرده است. 

فروش لوازم آرایش چشم و ابرو شامل مداد چشم ، خط چشم ، سایه چشم ، ریمل ،مژه مصنوعی و ... با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لیدی مد کالا

 
لوازم آرایشی - لوازم آرایشی بهداشتی - لوازم آرایشی و بهداشتی - لوازم آرایشی عمده - خرید لوازم آرایشی - قیمت لوازم آرایشی - انواع لوازم آرایشی - تجهیزات آرایشی - تجهیزات آرایشی و بهداشتی - تجهیزات آرایشی صورت - تجهیزات آرایشی مو - فروشگاه تجهیزات آرایشی -
لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه بازی و سرگرمی    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی