فروشگاه لیدی مد
فروشگاه
جستجو :

آرایشی صورت

خرید لوازم آرایشی صورت اگرچه زیبایی و جذابیت فرد با معیارهای مدرن و امروزی فقط مربوط به صورت نیست و تمامی بدن را در بر می‌گیرد ولی همچنان صورت به عنوان مهمترین بخشی که می‌تواند معرف ما باشد شناخته می‌شود. به همین دلیل آراستگی این قسمت حیاتی از بدن اهمیت بالایی دارد. لوازم ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: آرایشی صورت

خرید لوازم آرایشی صورت

اگرچه زیبایی و جذابیت فرد با معیارهای مدرن و امروزی فقط مربوط به صورت نیست و تمامی بدن را در بر می‌گیرد ولی همچنان صورت به عنوان مهمترین بخشی که می‌تواند معرف ما باشد شناخته می‌شود. به همین دلیل آراستگی این قسمت حیاتی از بدن اهمیت بالایی دارد. لوازم آرایشی بسیار متنوعی برای آراستگی صورت طراحی و تولید شده‌اند که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. آشنایی با معیارهای انتخاب این محصولات بسیار مهم بوده که در ادامه توضیح مختصری درمورد آنها می‌دهیم.

کیفیت انواع لوازم آرایش صورت

معمولا از لوازم آرایش صورت به طور کلی به منظور پوشاندن ضعف‌های صورت مانند جوش و لک یا ایجاد تمرکز بر بخش خاصی از صورت که زیباتر است مانند چشم‌ها استفاده می‌شود. تماس مستقیم این محصولات با پوست صورت و تاثیرگذاری بر آن اهمیت کیفیت مواد اولیه مورد استفاده و میزان مواد شیمیایی موجود در آنها را افزایش داده است. پس در هنگام خرید حتما باید به این موضوعات توجه ویژه‌ای شود.

ماندگاری لوازم آرایشی صورت:

بسیار پیش می‌آید که در وسط روز یا مهمانی زمان کافی برای تجدید آرایش وجود ندارد، پس استفاده از لوازم آرایشی که به میزان قابل قبولی بر روی پوست باقی بماند یکی دیگر از شاخصه‌های اصلی در هنگام خرید این محصولات است.

مراحل استفاده از کرم پودر:

گام اول :فونداسیون یا کرم پایه

مقداری کرم پودر به گونه ، بینی ، چانه و پیشانی بزنید و سپس با پد کرم پودر را روی صورت پخش کنید . توجه نمایید که حتما به اطراف بینی ، زیر ابرو و نزدیک خط رشد مو و چانه کرم بمالید.

گام دوم :کانسیلر

مقداری کانسیلر به قسمت هایی مانند اطراف چشم که نیاز به پوشش دارد ، بزنید و با پد یا دست آن را پخش کنید.

گام سوم :پودر یا پنکیک

با استفاده از اسفنج یا برس پودر را با حرکت دایره ای ابتدا به پیشانی و سپس گونه ها و بینی و چانه بزنید.

اهمیت رنگ پوست:

در زمان انتخاب رنگ محصولات آرایشی، توجه به رنگ پوست بسیار مهم است. برای مثال ممکن است رنگ‌های مشخصی از سایه چشم و یا رژ لب برای افرادی که پوست روشن دارند بسیار مناسب باشد ولی همان رنگ برای افراد سبزه و یا با پوست گندمی جلوه خوبی نداشته باشد. به این ترتیب آشنایی با تناژ رنگ پوست و لوازم آرایشی مناسب می‌تواند به شما در داشتن صورتی آراسته کمک کند.

توجه به نوع پوست:

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند موجب تناسب یک نوع خاص از لوازم آرایشی با پوست فرد باشد توجه به نوع پوست است. پوست‌ افراد مختلف را از جهات متفاوتی می‌توان دسته بندی کرد که شاید مرسوم‌ترین انواع آن پوست چرب، خشک و معمولی باشد. با شناخت درست از پوست خود می‌توان نوع مواد آرایشی مناسب را انتخاب کرد.

خرید لوازم آرایشی و تمام آنچه در کیف خود نیاز دارید

خرید لوازم آرایشی یکی از آن کارهایی است که اگر درست و با دقت انجام نشود نه تنها وسیله با ارزشی به کیف لوازم آرایشی شما اضافه نمی‌کند بلکه ممکن است کیف پولتان را خالی کند.

در دنیای جالب لوازم آرایشی نام‌ها مختلف، محصولات متنوع و برس‌ها و پدهای آرایشی مختلفی وجود دارد که می‌تواند برایتان کمی گیج‌کننده باشد و شاید به نظر برسد خرید لوازم آرایشی درست و کاربردی کار دشواری باشد.

از طرف دیگر این تنوع باعث می‌شود که خیلی‌ها ندانیم کدام لوازم آرایشی چه کاربردی دارد اما نگران نباشید این مشکل بسیاری از افرادی است که چندان با لوازم آرایشی های متنوع سر و کار ندارند.

خرید لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی صورت:

 • کرم BB

 • کانسیلر (Concealer)

 • پن کک (Powder)

 • برنزه کننده (Bronzer)

 • رژگونه (Blush)

خرید لوازم آرایشی چشم و ابرو:

 • مداد ابرو (Brow Pencil)

 • پالت سایه چشم طبیعی (Eyeshadow Palette)

 • مداد چشم (Eyeliner Pencil)

 • ریمل (Mascara)

خرید لوازم آرایشی لب

 • خط لب (Lip Liner)

 • رژ لب (Lipstick)

 • برس آرایشی (Brushes)

خرید اینترنتی لوازم آرایشی

با توجه به اهمیت این محصولات ضرورت استفاده از لوازم آرایش اصل و از برندهای معتبر کاملا روشن است. به همین منظور فروشگاه اینترنتی لیدی مد کالا با انتخاب بهترین نوع محصولات آرایشی امکان خرید آنلاین محصولات آرایش صورت را برای شما فراهم کرده است.

 
لوازم آرایشی - لوازم آرایشی بهداشتی - لوازم آرایشی و بهداشتی - لوازم آرایشی عمده - خرید لوازم آرایشی - قیمت لوازم آرایشی - انواع لوازم آرایشی - تجهیزات آرایشی - تجهیزات آرایشی و بهداشتی - تجهیزات آرایشی صورت - تجهیزات آرایشی مو - فروشگاه تجهیزات آرایشی -
لینک دوستان
فروشگاه خانه چین    
فروشگاه بازی و سرگرمی    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی